Rynek gazu płynnego

Jesienne spotkania branży LPG

e-petrol.pl
2021-09-27 / 09:51
Jesienne spotkania branży LPG

Od dziś do środy będzie trwać Europejski e-Kongres LPG - doroczne wydarzenie internetowe dla europejskiej branży LPG. Zgromadzi ono liderów europejskiego i światowego przemysłu, specjalistów ds. energii, użytkowników końcowych, decydentów politycznych i firm współpracujących z tym rynkiem.

Rozpoczynające się dziś trzydniowe wydarzenie online skupi się na Zielonym Ładzie UE oraz na tym, jaką rolę LPG i gaz pochodzenia odnawialnego np. bioLPG, mogą odegrać w transformacji energetycznej. Zaprezentowane zostaną innowacje w branży i pomysły biznesowe oraz rozmowy najlepszymi praktykami na temat perspektyw dotyczących przyszłości europejskiego rynku LPG. 

Ze szczegółową agendą wydarzenia, które będzie trwać w dn. 28-30 września 2021 r. można się zapoznać na stronie https://www.liquidgaseurope.eu/lge-e-congress/programme

Uczestników rynku paliw, którzy wolą osobiście spotkać się na konferencji, w imieniu organizatora wydawcy portalu e-petrol.pl – firmy Information Market zapraszamy do Gdańska, gdzie w dniach 6-7 października 2021 r. będzie trwało XVII Spotkanie Branży Paliwowej Polski Rynek LPG.

Jak co roku przewidziana jest spora dawka wiedzy merytorycznej, w tym prezentacje i dyskusje na najważniejsze tematy dla przyszłości rynku LPG, m.in. stanu obecnego rynku LPG, perspektyw, wpływu trendów międzynarodowych oraz regulacji Pakietu Klimatyczny Unii Europejskiej "Fit for 55" na polski rynek LPG. Zaplanowano także sporo czasu na bezpośrednie kuluarowe rozmowy, które są niezbędnym elementem w handlu gazem płynnym w Polsce, szczególnie w momencie, kiedy polski rynek boryka się z problemem niewystarczającego zaopatrzenia gazem płynnym. Zobacz program wydarzenia.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca, aby wziąć udział w XVII Spotkaniu Branży Paliwowej Polski Rynek LPG. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Najnowsze wiadomości

Stacje benzynowe tymczasowo zamknięte w Gujanie Francuskiej

Stacje benzynowe tymczasowo zamknięte w Gujanie Francuskiej

Putin polecił rządowi rozważenie możliwości produkcji paliw na Sachalinie

Putin polecił rządowi rozważenie możliwości produkcji paliw na Sachalinie