Rynek paliw na świecie

Circle K wprowadza w USA abonament na napoje

e-petrol.pl
2021-05-07 / 09:57
Circle K wprowadza w USA abonament na napoje

W sklepach na stacjach Circle K USA wprowadza miesięczny program subskrypcji napojów. Za kwotę 5,99 USD miesięcznie klienci będą mogli otrzymać jeden napój dziennie.

Amerykańscy klienci Circle K mogą płacić miesięczną opłatę w wysokości 5,99 USD, aby otrzymać jedną bezpłatną kawę, herbatę, napój gazowany dziennie, donosi CNBC.  
Circle K testował swój nowy program subskrypcji napojów pod nazwą „Sip & Save” w wybranych lokalizacjach w Georgii i Karolinie Południowej w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a wyniki pilotażowe wskazują na wzrost wskaźników ponownych wizyt klientów.

Obecnie Circle K planuje uruchomić” Sip & Save” w całym kraju przez 90 dni. Możliwe jednak, że jeśli projekt przyniesie pozytywne rezultaty, to będzie kontynuowany.
W ofercie „Sip & Save” będzie wiele różnych opcji napojów. Operator widzi w tym rozwiązaniu korzyści, a sam pomysł nie jest nowy, bowiem stosują go sieci restauracji szybkiej obsługi, takie jak Burger King czy Panera Bread. Restauracje Panera w 2019 r. wprowadziły nieograniczony miesięczny plan subskrypcji kawy „MyPanera + Coffee”.

Koszt jest wyższy niż w programie Circle K, bo wynosi 8,99 USD miesięcznie, ale jego uczestnicy mogą otrzymywać darmowy napój co dwie godziny zamiast raz na dzień.
Programy subskrypcyjne odnoszą też coraz większe sukcesy w przypadku operatorów myjni samochodowych, takich jak Tommy Car Wash Systems. Teraz na podobny krok decyduje się sieć Circle K i być może rozwiązanie zostanie także wdrożone przez innych operatorów na stacjach benzynowych.
Słowa kluczowe: Circle K
Średnie ceny detaliczne paliw w Polsce
Aktualizacja Pb 98 Pb 95 ON LPG
2021-06-16 5,59 5,29 5,23 2,23
Średnie ogólnopolskie ceny detaliczne w [PLN/l].
Aktualizacja najpóźniej w każdą środę do godz. 14:00.
Ceny aktualne na dzień przeprowadzonego notowania.

Najnowsze wiadomości

Usługa Orlen Paczka ma ruszyć po wakacjach

Usługa Orlen Paczka ma ruszyć po wakacjach

Auchan wydzielił stacje paliw ze swojego biznesu

Auchan wydzielił stacje paliw ze swojego biznesu