Prognozy hurtowych cen paliw

Prognozy hurtowych cen paliw

W ramach tej usługi dział analiz e-petrol.pl przygotowuje dla Państwa jedno- i dwudniowe prognozy hurtowych cen paliw w PKN Orlen i Grupie Lotos. Analitycy na bieżąco śledzą notowania cen na europejskich giełdach ARA (Amsterdam-Rotterdam-Antwerpia), które są uzupełniane o szereg zmiennych wpływających na cenę końcową produktu na polskim rynku, takich jak waluta, koszty transportu, umowy długoterminowe i sytuacja na świecie.
Dla wygody użytkowników, prognozy dostarczamy za pośrednictwem serwisów informacyjnych, na stronie internetowej www.e-petrol.pl oraz poprzez wiadomości SMS na wskazany numer telefonu.

Usługa SMSinfoPLUS – jedno- i dwudniowe prognozy zmian hurtowych cen paliw, wysyłane na podany numer telefonu poprzez SMS.
Codziennie dostarczamy Państwu informację na temat nowych cenników, prognozy hurtowych cen paliw, kursu średniego walut (fixing) i zmian cen paliw na giełdzie w Londynie oraz aktualizacje prognozy cen hurtowych na następny dzień roboczy.
Harmonogram wysyłek SMS z prognozami i aktualizacjami cen hurtowych
Godziny wysyłki Zawartość wiadomości SMS
07:15 - 07:30 Aktualne hurtowe ceny paliw ogłoszone przez PKN Orlen i Grupę LOTOS, wraz ze zmianą, w stosunku do ostatnio ogłoszonego cennika.
07:45 - 08:00 Szczegółowa poranna prognoza zmian cen hurtowych w rafineriach: PKN Orlen i Grupie LOTOS, na kolejny dzień roboczy.
08:00 - 08:30 Szczegółowa dwudniowa prognoza zmian cen hurtowych w rafineriach: PKN Orlen i Grupie LOTOS.
12:00 - 12:40 Fixing walut i ceny ropy + zmiany cen produktów gotowych na rynkach europejskich
zamiennie*
z popołudniową aktualizacją prognozy zmian cen hurtowych dla PKN Orlen i Grupy Lotos
17:00 - 18:00 Aktualizacja wieczorna prognozy zmian cen hurtowych dla PKN Orlen.
* - Zawartość SMS z godz. 12:00 -12:40, na podstawie opcji wybranej przez Klienta w zamówieniu usługi SMSinfoPLUS.
Usługa Prognoza cen paliw Usługa Prognoza cen paliw – prognozy zmian hurtowych cen paliw wraz z aktualizacjami, prezentowane za pomocą serwisów informacyjnych na stronie www.e-petrol.pl

Usługa polega na dostępie do informacji o prognozach cen paliw w polskich rafineriach: PKN Orlen i Grupie Lotos, z jedno- i dwudniowym wyprzedzeniem. Dostęp do informacji jest możliwy po zalogowaniu się do portalu www.e-petrol.pl.

Abonenci mają możliwość uzyskania dostępu do usługi na podstawie nadanego loginu i hasła.