Praca w branży paliw

Przedstawiciel Handlowy

mazowieckie i woj. ościenne

Firma EL-BO Paliwa Sp. z o.o. powstała w 2013 roku. Jesteśmy prężnie działającą i rozwijającą się hurtownią paliw płynnych realizującą sprzedaż, dystrybucję oraz dowóz paliw na terenie woj. mazowieckiego, a także województw ościennych.

Stanowisko pracy:

Opis stanowiska i zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie klientów
  • sprzedaż paliw na wyznaczonym terenie
  • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • realizacja wyznaczonych celów
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania i czekiwania:
  • doświadczenie w branży paliwowej
  • min. wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na maila: paliwa@el-bo.com.pl
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez EL-BO Paliwa Sp. z o.o.'
Prosimy o dodanie do treści CV zdania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz. 883 ).

Zamów publikację oferty pracy

Jeżeli:

prowadzisz rekrutację na stanowisko, wymagające
specjalistycznej wiedzy lub doświadczenia w branży petrochemicznej

zastanawiasz się w jaki sposób dotrzeć do najlepszych kandydatów,
którzy spełnią wymagania

zależy ci na skróceniu czasu potrzebnego na weryfikację nadesłanych aplikacji

Zapytaj o możliwość emisji oferty pracy na portalu e-petrol.pl.

Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Więcej o usłudze
Regulamin