Rynek biopaliw

O czym będą rozmawiać uczestnicy XV Spotkania Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw?

e-petrol.pl
2022-04-08 / 12:22
O czym będą rozmawiać uczestnicy XV Spotkania Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw?

W 2022 roku Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw odbędzie się w dn. 1-2 czerwca w Poznaniu. Ze względu na wyjątkowo napięty w tym roku terminarz wydarzeń konferencyjnych i targowych, organizator zachęca do szybkiej rezerwacji miejsc noclegowych w hotelu Novotel Poznań Centrum.

Oprócz tematyki typowo branżowej czy też związanej z zagadnieniami prawno-podatkowymi uczestnicy konferencji będą omawiać możliwe scenariusze dla polskiego rynku rolnego i biopaliwowego, jaki może przynieść bieżąca sytuacja polityczna i gospodarcza w naszej części Europy.

Zakres tematyczny:
  • Kluczowe zagadnienia prawne sektora biopaliw i biokomponentów w 2022 r.
  • Perspektywy dla polskiego sektora biopaliw w kontekście zmian prawno-podatkowych w 2022 r.
  • Możliwości realizacji NCW przy wykorzystaniu energii elektrycznej z OZE 
  • Wpływ rosyjskiej agresji na Ukrainie na sytuację na międzynarodowych rynkach rolnych

Zobacz pełny program konferencji

Jako organizator zachęcamy już teraz do przesyłania wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, ale jeszcze bardziej zwracamy Państwa uwagę na konieczność dokonania rezerwacji miejsc noclegowych w Hotelu Novotel Poznań Centrum & IBIS Poznań Centrum. Dla gości konferencji do 30 kwietnia 2022 r. jest zarezerwowana wstępnie pula pokoi na bardzo korzystnych warunkach.  Wspomniana rezerwacja oraz ceny obowiązują tylko w kwietniu, późniejsze rezerwacje dokonywane będą pod warunkiem dostępności pokoi, a ich liczba może być ograniczona, bowiem w terminie zbieżnym z konferencją odbywać się będą duże targi branży instalacyjnej. W związku z powyższym, dostępność bazy noclegowej w Hotelu Novotel Poznań Centrum oraz innych obiektach może być mocno ograniczona.
Polecamy
Z kraju
Tańsze paliwo na wakacje od Orlenu

Tańsze paliwo na wakacje od Orlenu »

Podaj adres e-mail, aby zapisać się do codziennego newslettera.
Czytaj rónież