Nowe kontrakty pozwolą spółce na poprawę konkurencyjności cenowej oferty oraz zwiększą zasięg działalności, dzięki obecności na większej liczbie baz paliwowych.
Solvachem stawia też na wysoką jakość świadczonych usług związanych z dostawą paliw do klienta.
– W tym celu rozszerzamy współpracę z firmą TSL Sp. z o.o., która jest dla nas głównym dostawcą usług w zakresie przewozu paliw. Do naszej dyspozycji będą kolejne dedykowane zestawy, które obsłużą między innymi bazę paliw PERN w Kawicach – mówi Rafał Toms, Product Manager Działu Paliw w spółce Solvachem.
Solvachem Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2002 roku (do października 2017 r. pod nazwą Solvadis), a jej głównym obszarem działalności jest handel produktami chemicznymi. Od stycznia 2017 roku spółka w swojej ofercie ma też paliwa płynne.