Rynek gazu płynnego

Znamy termin spotkania branży LPG

e-petrol.pl
2022-04-05 / 09:46
Znamy termin spotkania branży LPG

Już wiadomo, że XVIII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG odbędzie się jesienią, podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach. W tym roku termin konferencji to 5-6 października 2022 r., a odbędzie się ona we wrocławskim hotelu Mercure Wrocław Centrum.

Branża gazu płynnego działa rzecz jasna w oparciu o kontrakty handlowe i wiedzę rynkową, ale także, w istotnym stopniu, funkcjonuje dzięki kontaktom biznesowym, a okazją do ich zdobycia i podtrzymania są coroczne konferencje organizowane przez Information Market SA, właściciela portalu e-petrol.pl. W tym roku szczególne warunki polityczne i gospodarcze w naszej części Europy oraz ich skutki dla polskiego rynku mogą zdominować tematy, wokół których będą toczyć się dyskusje pomiędzy prelegentami i gośćmi spotkania branży LPG.

Już teraz, w imieniu organizatora, gorąco zachęcamy Państwa do zarezerwowania w swoich terminarzach daty 5-6 października 2022 r. Szczegółowe informacje nt. XVIII Spotkania Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG dostępne będą już wkrótce.

Gdzie: Mercure Wrocław Centrum
Kiedy: 5-6 października 2022 r.

Strona wydarzenia: https://spotkaniapaliwowe.pl/pl/lpg
Polecamy
Z kraju
Tańsze paliwo na wakacje od Orlenu

Tańsze paliwo na wakacje od Orlenu »

Podaj adres e-mail, aby zapisać się do codziennego newslettera.

Najnowsze wiadomości

Tańsze paliwo na wakacje od Orlenu

Tańsze paliwo na wakacje od Orlenu

e-petrol.pl: wakacyjne wyjazdy najdroższe w historii

e-petrol.pl: wakacyjne wyjazdy najdroższe w historii